TARİHÇEMİZ

BİZ KİMİZ

Sos Dünyasının Tecrübeli İsmi

Endüstriyel sos alanında üretim yapan şirketimiz Eylül 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Sektörde öncü firmamız; sos üretiminde yetişmiş personeli ile 100’e yakın ürün çeşidinde, belgelendirildiği Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 22000 ve BRC) gerekleri doğrultusunda, Altınova / Yalova da kurulu bulunan sos üretim tesisimizde, toplu tüketim sektörüne, hızlı yemek zincirlerine, özel reçeteli ve özel etiketli (PL), müşteri odaklı üretim yapmaktadır.


Müşteri Odaklı Üretim


Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda geliştirilen özel reçeteli ürünler AR-GE departmanımız tarafından özenle hazırlanmaktadır.

NESOS olarak ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve BRC gereklilikleri doğrultusunda müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünler; yasal mevzuatlara uygun, güvenilir, sağlık ve hijyen şartlarına uygun üretilmekte ve bu doğrultuda üretilen ürünler şirket içi ve/veya akredite laboratuvarlarda fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlere tabi tutularak kalite kontrol onayından geçmektedir. Aynı zamanda insan sağlığına ve çevreye duyarlı etkin davranış, görüş ve tutum içinde olabilmek ilkelerimiz arasındadır.


Vizyonumuz

Türkiyede sos konusunda ilkleri yapmak ve bugüne kadar ulaşılamamış kalitede lezzetli soslar üreterek, sos konusunda lider marka olmak.


Misyonumuz

Türkiye’de sos pazarını tanıtmak, büyütmek ve geliştirmektir.
İLETİŞİM

Hafta içi: 08:00 – 17:30
iletisim@nesos.com.tr

Merkez Mah. Kemerköprü Cad. No:22
Subaşı Beldesi
Altınova YALOVA